Ünlü Oyuncunun Oğlu Cinsiyet Değiştirdi

Avrupa Yakası, Dilek Taşı, Çılgın Bediş, Kaygısızlar ve daha birçok yapımda aldığı yan roller ile Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline dönüşen Çiçek Dilligil’in ABD’de eğitim gören oğlu Ardahan Toprak, cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu.

Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak çiftinin 1997 yılında dünyaya getirdiği Öztoprak, başlangıçta eğitim için gittiği ABD’ye taşınmıştı. Genç ismin burada cinsiyet değiştirmeye karar verdiği ortaya çıktı.

ADI DEĞİŞTİ, GÖRENLER TANIYAMADI

TemizMagazin’de yer alan habere göre; Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak çiftinin oğlu Ardahan Toprak ismini Ayda olarak değiştirdi ve fiziksel görüntüsünde değişiklik yaptı.

Oyuncu Çiçek Dilligil, oğlunun cinsiyet değiştirmesine ilişkin yaptığı açıklamada “Çocuğum 26 yaşında bir birey. ailesi olarak çocuğumuzun yanındayız, artık adı Ayda” ifadelerini kullandı.

“BU SABAH UYANDIM HADİ” GİBİ BİR SÜREÇ DEĞİL

Çiçekliğil, “Uzun da bir süreç içerisinde, bu sabah uyandım hadi diye bir süreç değil… Heves ve marjinal bir durum da değil. Amerika’da yaşıyor biliyorsun; önemli kliniklerden de destek alıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x